Hakkımızda

Good Bad Ugly Hotel oylama sistemi ile tanışın. Neden mi?

GoodBadUglyHotel.com turizm sektöründe değişik alanlarda 30 yılı aşkın tecrübesiyle elde ettiği birikimlerini tatilcilere aktarmak, onları doğru bir şekilde bilgilendirmek ve ihtiyaçlarına göre en uygun şekilde yol göstermek amacıyla merkezi Paris'te bulunan online bir oylama sistemidir. Tatilcilerin konaklayacağı tesisleri yorumlara bakarak karar verme ve daha sonra da oylamaları için beğenilerine sunulmuştur.

Oylanan otel sayısı her geçen gün artmakla birlikte en büyük özelliği sektörde tamamen yeni olan bir oylama sistemine sahip olmasıdır. Tatilciler konakladıkları otelin değişik hizmet ve birimleri için sadece

( ) Good

( ) Bad

( ) Ugly

olarak oylama yaparlar ve kendine özgü bir algorıtma ile hesaplanan bu oylamalar sonucunda konaklama tesislerine yüzdelik başarı değerlendirmesi yapılır. Böylece kalacağınız otelin bu organik oylama sonuçlarına göre ne durumda olduğunu kesinlikle gerçeğe en yakın bir şekilde öğrenmiş olursunuz.

Kullancı dostu arayüzüyle tamamen amacına yönelik basit ve etkili bir çözüm sunan GoodBadUglyHotel.com bütün tatilcilerin uğrak noktası olmaya en kuvvetli adaydır.

GoodBadUglyHotel.com yeni tatilcilerimizin tecrübeleriyle her geçen gün büyüyen tarafsız bir online oylama sitesidir.

Daha çok yeni olmamıza rağmen ayda 90.000 kişi GoodBadUglyHotel.com da otel oylaması yapmaktadır.

Eğer bir tesisde konakladıysanız ona oy vermek için hemen tıklayın: goodbaduglyhotel.com